HP 27-CR0045NA
All-In-One PCsUK in stock
HP 27-CR0045NA
75Points
Spec score
Scored 75 of 100 in all-in-one pcs.
75Points
5-axis distribution · scored 0–100 per category
Why is the HP HP 27-CR0045NA better than average?
  • RAM
    8 GB vs 17.48 GB avg
  • Size
    27 " vs 25.72 " avg
  • Storage
    512 GB vs 536.44 GB avg
  • CPU
    Core i5-1335U
↓ Scroll for full specifications
Full specifications
The complete spec sheet.
Sourced from the HP datasheet and verified against retailer-published spec tables.
CPUCore i5-1335U
RAM8 GB
Size27 "